Sushi na woli

Sushi na Woli - Warszawa

 

Jako Usagi Sushi Bar staramy się zachwycić naszych klientów, którzy są dla nas najważniejsi! W tworzeniu naszych dań wykorzystujemy chrupiące i świeże warzywa oraz soczyste i najlepszej jakości owoce morza i ryby. Nasze menu jest pełne ciekawych rolek sushi oraz doskonale skomponowanych zestawów, które doskonale sprawdzą się podczas wspólnych posiłków ze znajomymi i rodziną. 

 

Dostawa sushi na Woli 

 

Najważniejsze w doskonałym sushi jest umiejętne ich rolowanie oraz odpowiednia kompozycja składników. Dostarczamy sushi na terenie Woli, która graniczy z naszym sushi barem na Bemowie, oraz na terenie Bielan czy Starych Babic. Dla każdego klienta przygotowujemy wspaniałe rolki, sałatki, przystawki oraz doskonale skomponowane zestawy. Spożywanie ryb i owoców morza pozytywnie wpływa na nasz organizm, dlatego doskonale wybrane i wyselekcjonowane ryby mogą wpłynąć na Twoje zdrowie. 

 

Zestawy sushi z dostawą do domu 

 

W naszym menu są starannie dobrane zestawy sushi, które zachwycą wiele ludzi. W zależności od chęci oraz ilości gości możesz wybrać specjalnie wyselekcjonowane sushi. U nas możesz zamówić sushi z dostawą do domu. Z nami możesz zorganizować lunch, kolacje w gronie najbliższych i cieszyć się wspaniałym smakiem tradycyjnych potraw Japonii. Nasi klienci przekazują nam wiele wskazówek i pochwał, dzięki czemu wiemy, jak możemy się zmieniać na lepsze. 

 

Nasza oferta dostawy sushi - Wola

 

Zapraszamy do zobaczenia oferty naszego sushi, które doskonale oddaje najlepsze azjatyckie smaki. U nas znajdziesz przystawki, zupy, sashimi, futomaki, uramaki, nigiri, hosomaki oraz naszą specjalność - Usagi rolls. Na naszej stronie zamówisz zestawy oraz pojedyncze potrawy, które umilą Ci dzień. Sushi na dowóz sprawdzi się doskonale podczas wszelkich spotkań ze znajomymi i bliskimi, którzy z pewnością docenią dokładnie wybrane sushi. Jest to zarówno dobry posiłek, jak i podróż po smaku Japonii.