Sushi Bielany

Sushi z dostawą na Bielany

 

Jako restauracja serwujemy pyszne sushi oraz inne dania kuchni azjatyckiej. W naszej restauracji dbamy, by codziennie powstające potrawy były wspaniałe i pełne smaku. Sushi to zdobywająca popularność potrawa, która może być połączeniem wielu świeżych składników. Tworzenie rolek sushi to pewnego rodzaju sztuka kucharska, która wymaga wiele wprawy, wiedzy i umiejętności – te cechy posiadają nasi pracownicy Usagi Sushi Bar.

 

Dostawa sushi - Bielany

 

Z biegiem czasu mamy go coraz mniej na chodzenie do restauracji, dlatego wykorzystując ten fakt stworzyliśmy dostawę naszego sushi oraz innych dań na teren dzielnicy Bielany, Wola, Bemowo czy na Stare Babice. Na naszej stronie znajduje się menu, w którym znajduje się wiele interesujących i smacznych pozycji. W natłoku obowiązków każdy powinien znaleźć czas na doskonałe jedzenie, dlatego chcemy, by każdy miał taką możliwość, oferując dostawę do domu. Nasi kucharze wykonują każdą rolkę sushi z ogromnym zamiłowaniem i pasją.

 

Usagi Sushi Bar - dostawa

 

Jeśli lubisz sushi i inne azjatyckie dania, to serdecznie zachęcamy do zamówienia naszych specjałów na naszej stronie. W każdym realizowanym przez nas zamówieniu dbamy o jakość produktów, jakie wykorzystujemy w każdym z dań. Oferujemy dostawę, która umożliwia cieszenie się w pełni wspaniałymi smakami, w dowolnym miejscu na terenie Bielan. Zamówicie u nas pierożki, sałatki, krewetki w tempurze, zupy, futomaki, uramaki, nigiri, sashimi, hosomaki, Usagi rolls – czyli naszą specjalność oraz wiele ciekawych zestawów.  

 

Możesz wybrać z naszego menu to, na co najbardziej masz ochotę. Dania różnią się wielkością oraz składnikami, jakie są w nich wykorzystywane. U nas będziesz mieć pewność, że dania będą miały znakomity oraz świeży smak. Z ogromną chęcią dostarczymy dla Ciebie pyszne dania pełne japońskich tradycji. Każdy z kucharzy dołoży wszelkich starań, aby wykonane specjalności w naszej restauracji zachwyciły każdego klienta!